Představení kandidátů výročních cen 2018
Vlastimil Plch
Ředitel Hotelu

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Vlastimil Plch je od samého otevření Chateau Mcely jeho ředitelem. Stál na počátku jeho vývoje a dodnes se stará nejenom o denní chod, ale také a to především o další vize zámku. Tedy jeho oblast řízení je velmi autonomní a veskrze ředitelská. Je tedy zodpovědný za business, personalistiku, gastronomii, spa, development zámku a parku a především za hospodářské ukazatele společnosti.

Zdůvodnění návrhu: Vlastimil Plch je kandidátem, který dle mého názoru měl být zvolen hoteliérem roku už dávno. Byl již několikrát nominovaný, ale nikdy nedošlo k jeho zvolení. Chateau Mcely pod jeho vedením vyrostlo v naprostou ikonu co se týká kvality služeb a to jak po stránce hardware tak software. Chateau Mcely bylo prvním skutečným luxusním hotelem mimo Prahu. Již od roku 2006 je synonymem luxusu a diskrétnosti. Pod vedením Vlasty se Chateau Mcely stalo také místem, které inspirovalo velké množství ostatních investorů a dodalo jim odvahu ke koupi a rekonstrukcí různých polorozpadlých budov a zámků a tím došlo k jejich zvelebení. Sám jsem velké množství takových lidí potkal a vůbec se netají inspirací právě Chateau Mcely.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Vlastu znám osobně mnoho let a vážím si toho, co vybudoval ale především toho, co je schopný dnes a denně udržet. Dlouhodobá udržitelnost je totiž to, co je pro chod Chateau Mcely zásadní. Určitě jako hoteliéři pochopíte, co to znamená mít při 24 pokojích skoro 40 zaměstnanců na české vesnici a přece v té kvalitě, kterou CHM dnes prezentuje. A přece je to možné a navíc také s velmi dobrými ekonomickými ukazateli. Vážená komise, pevně věřím, že vezmete všechny výše uvedené argumenty v potaz a Vlastimilovi Plchovi udělíte cenu, kterou si dle mého osobního názoru skutečně zaslouží. 

Navrhuje: Jiří Gajdošík

Představení kandidátů