Představení kandidátů výročních cen 2018
Vladimír Novák
General Manager

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Od roku 2014 řídí Aquapalace Hotel Prague - 231 pokojů a apartmánů, konferenční centrum pro 650 osob, samostatné restaurace Terresa a Astra až pro 450 osob, Barracuda lobby bar a roku 2017 také přilehlé minigolfové hřiště s občerstvením. Řídí zhruba 100 stálých zaměstnanců, které při větších akcích doplňuje brigádníky.

Zdůvodnění návrhu: Aktivní přístup k hotelnictví, dobré ekonomické výsledky hotelu i důraz na kvalitu poskytovaného servisu. Nevýhodná poloha hotelu na předměstí Prahy je velkou výzvou, se kterou si Vladimír dokázal dobře poradit. Dobrou profesionální práci dokladuje také vysoké procento opakujících se stálých hostů. V některých obdobích tvoří stálí hosté až 40% osazenosti. A právě hosté jsou tím nejpřísnějším měřítkem kvality hotelu a poskytovaných služeb.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: : Vladimíra nominuji, protože se vážím jeho dobré práce i aktivního přístupu ke kolegům hoteliérům. Vždy ochotně a kolegiálně podpoří a také sám pomáhá činnosti AHR ČR.

Navrhuje: Miroslav Bukva

Představení kandidátů