Představení kandidátů výročních cen 2019
Vladana Horáková
Managing Partner

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Vladana Horáková je Managing Partnerem společnosti Golden Apple Hotels. Společnost se zabývá řízením hotelů, kde některé společnost přímo vlastní nebo také spravuje formou smlouvy o managementu, nebo nájmu. Ve své pozici je přímo zodpovědná za celý chod společnosti a nese zodpovědnost za její kompletní hospodářský výsledek. Vladana ze své pozice ovládá jednání na všech úrovních managementu. Tedy od hotelových zaměstnanců až po investory, či majitele hotelů.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Vladana je hoteliérem srdcem a duší. Její nasazení pro úspěch každého jednotlivého produktu je naprosto příkladové a "udržet tempo" s Vladanou je skutečnou výzvou. Vladana za poslední dekádu rozjela několik skvělých hotelů a vždy dokázala položit základy, které mají dodnes platnost. Mezi její významné projekty patří pozice ředitelky hotelu Angelo na Smíchově, kde strávila cca 5 let. Následně rozjela hotel Aquapalace v Čestlicích, odkud následovala do dnešní exekutivní pozice, kterou zastává již několik let. Rád bych se zastavil u hotelu Aquapalace v Čestlicích, který rozjela tak, že během několik málo měsíců skoro nebylo možné si rezervovat pokoj. Cca 8 let hotel následně řídila na denní bázi. Dnes se společnost Golden Apple Hotels opět stará o management výše zmíněného hotelu a nejenom hotelu, ale také Aquaparku jako takového. Její kreativní přístup k marketingovo-prodejním aktivitám se pomalu stává legendárním.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Vážená komise, jsem přesvědčen, že Vladana Horáková je tím naprosto správným kandidátem na Hoteliéra Roku 2019 a věřím, že mě v mé nominaci podpoříte.

Navrhuje: Jiří Gajdošík

Představení kandidátů