Představení kandidátů výročních cen 2018
Tomáš Hurta
Executive chef

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Pan Hurta působí na pozici Executive chef v restauraci Café New One již od jejího počátku.  

Zdůvodnění návrhu: Už od malička ho kuchyně a vše kolem ní přitahovalo a do jisté míry fascinovalo. Po vystudování oboru kuchař číšník a následnému nadstavbovému studiu v oboru podnikaní, získal zkušenosti na obou stranách barikády, tedy jak v kuchyni, tak na place. Poté, co koketoval s myšlenkami učit a vést odborné kurzy, což se mu na chvíli poštěstilo, nakonec získal místo jako číšník v hotelu. Přemístil se do kuchyně a pracoval nějakou dobu jako kuchař, posléze jako vedoucí směny. Ve svých 23 letech chtěl zkusit vést tým a stal se šéfkuchařem. Dále fungoval v jiném hotelu jako sous chef. Pak přišel onen den a dostal nabídku rozjet úplně nový projekt pro restauraci Cafe New One. Vše se podařilo a tak zde působí i v současnosti.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Rád bych nominoval pana Hurta a to z důvodu, že je opravdu zapálený do své práce a vykonává jí perfektně. Pro obor gastronomie je pan Hurta opravdovým přínosem.

Navrhuje: Jan Škrle

Představení kandidátů