Představení kandidátů výročních cen 2018
Tereza Sivcová
Sales manager

Zdůvodnění návrhu: Vysoké pracovní nasazení při získávání nových obchodních příležitostí, rozšíření databáze obchodních kontaktů. Za poměrně krátkou dobu působení v hotelu výrazně zvýšila povědomí o hotelu prostřednictvím sociálních sítí. Nově zavedla Instagram, kde pravidelně ukládá příspěvky a videa. Významně napomáhá marketingové propagaci a prezentaci hotelu. Má nový mladistvý pohled na dění v hotelu a pomáhá s modernizací zavedených letitých praktik. Vysoké pro-zákaznické myšlení a týmový duch.

JAZYKOVÉ ZANLOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI: Anglický jazyk - aktivní - B2 Španělský jazyk - mírně pokročilý - B1 Microsoft Word, Excel, Powerpoint, atd.

PROFESNÍ A ŽIVOTNÍ AKTIVITY / zapojení do společenského života v lokalitě, členství v profesních a společenských organizacích atd: Zastupuje hotel na oficiálních společenských akcích. Neoficiálně organizuje mezi přáteli sbírku pro psí útulek. Zajímá se o charitativní činnost. 

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Pozitivní, kreativní a logické myšlení, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, cílevědomost, pracovitost, tvořivost, mezi klienty velmi oblíbená, společenská, vyniká profesionálním a příjemným vystupováním Mezi její koníčky patří - výtvarné umění, kultura, cestování, literatura, sport

Navrhuje:

Představení kandidátů