Představení kandidátů výročních cen 2019
Miloslava Fialová
Ředitelka hotelu

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Řízení ubytovacího zařízení s 56 pokoji a 104 lůžky se zaměřením na segment wellness v místě s lázeňským statutem, členka správní rady Lázeňská kolonáda Luhačovice, o. p. s.


DŮVODY PRO NOMINACI KANDIDÁTA NA VÝROČNÍ CENU AHR ČR: Miloslava Fialová vede velmi úspěšně čtyřhvězdičkový spa and wellness hotel Alexandria v Luhačovicích, který je součástí společnosti Lázně Luhačovice, a.s. Dříve vedla hotel Jurkovičův dům v Luhačovicích. Hotel Alexandria má dobré ekonomické výsledky, získal několik ocenění (Stavba Zlínského kraje) a velmi pozitivně hodnoceny jsou nabízené produkty (např. Víkend pro single - Hit sezóny 2017, 2. místo v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2016/2017, Czech Hotel Award apod). Ing. Fialová se ve své řídicí činnosti vyznačuje vysokým pracovním nasazením, odpovědností při plnění povinností, inovačním přístupem k pobytovým produktům, příkladným vztahem k hostům, jakož i náročností ke svým spolupracovníkům. V letošním roce slaví hotel 80 let své existence.


DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Miloslava Fialová absolvovala bakalářské studium na Vysoké škole cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství a navazující magisterské studium na Vysoké škole hotelové v Praze. Zde v červnu 2008 obhájila diplomovou práci na téma Wellness v léčebných lázních.

 

NAVRHUJE: Petr Studnička

Představení kandidátů