Představení kandidátů výročních cen 2018
Martin Kocourek
General Manager

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:Kompletní zodpovědnost za hotelový provoz a obchodní stránku, zodpovědnost za hospodářský výsledek, podílí se na developmentu hotelu, personalistika 

Zdůvodnění návrhu: Martin patří k předním hoteliérům v Českém Krumlově a přispívá tak ke zvýšení kvality ubytovacích služeb v regionálním městě. Již 6 rokem vede hotel Bellevue, jehož restaurace je oceňovaná jako jedna nejlepších v kraji. Martin funguje v hotelnictví více než 20 let. Prošel si zázemí 5***** hvězdičkových hotelů, přes úsek F&B, front office, zástupce ředitele, až po komplexní vedení hotelů. Díky tomu, že má bohaté zkušenosti z řetězcových, ale i soukromě vlastněných hotelů, může využít v praxi přínosy, které poskytují obě strany. 

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:Je to aktivní sportovec s živou energií, kterou předává svému týmu a neustále je motivuje k jednotě a společnému cíli. Čeho si na něm ale nesmírně vážím, že je především lidský a stojí pevně nohama na zemi.

Navrhuje:Petr Borák

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI:ředitel Hotelu Bellevue Český Krumlov generální ředitel Resortu Dolní Morava generální ředitel Orea Vital hotel Sklář Harrachov ředitel konferenčního centra, provozní ředitel, ředitel stravovacího úseku (Prague Marriott Hotel) ředitel restaurací (Renaissance Prague Hotel)

Zdůvodnění návrhu: 1. Odborné vzdělávání v oboru (Střední hotelová škola Poděbrady, Vysoká škola hotelová v Praze ukončena titulem Ing. v oboru Management hotelnictví a lázeňství) 2. Celoživotní praxe v oboru (1996 - dosud), a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí (Spolková republika Německo) 3. Aktivní snaha o koncepční rozvoj cestovního ruchu na území města Českého Krumlova (zapojení do činnosti Sdružení podnikatelů v cestovním ruchu v Českém Krumlově, spoluiniciátor vzniku Analýzy přínosů a strategie rozvoje cestovního ruchu v Českém Krumlově) 4. Aktivní spolupráce s akademickou sférou (účast na odborných workshopech a konferencích pořádaných Vysokou školou hotelovou v Praze) 5. Vysoký zájem o řešení problematiky místních poplatků ve vazbě na výkony ubytovacích zařízení v České republice

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:Účastník kurzů orientovaných na spokojenost zákazníka a obchodní příležitosti Státní zkouška z anglického a německého jazyka Charismatický, distingovaný a velmi slušný hoteliér, který hrdě reprezentuje obor a bezpochyby si zaslouží ocenění Výroční cenou AHR ČR Hoteliér roku 2018. Člověk empatický, patriot nejen ve středních, ale už i jižních Čechách. Podporovatel tradice vzdělávání v oboru u rodinných příslušníků.

Navrhuje:Petr Studnička

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Kompletní zodpovědnost za hotelový provoz a obchodní stránku, zodpovědnost za hospodářský výsledek, podílí se na developmentu hotelu, personalistika Bohatá profesní zkušenost - ředitel Hotelu Bellevue Český Krumlov generální ředitel Resortu Dolní Morava generální ředitel Orea Vital hotel Sklář Harrachov ředitel konferenčního centra, provozní ředitel, ředitel stravovacího úseku (Prague Marriott Hotel) ředitel restaurací (Renaissance Prague Hotel)

Zdůvodnění návrhu: Naprostý profesionál a férový člověk. Profesní a osobní předpoklady jej předurčují být úspěšným manažerem a silnou osobností našeho oboru.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Neustále se vzdělávající a na sobě pracující osobnost, sportovec, srdcař

Navrhuje: Tomáš Blabla

 

Představení kandidátů