Představení kandidátů výročních cen 2018
Kateřina Kurovcová
Guest Relations Manager

Zdůvodnění návrhu: Katka je velmi pozitivní mladá dáma s vyjímečným přístupem ke klientům i kolegům. Je velmi ambiciozní a učenlivá. Řídí se heslem, že nehledáme důvody, proč něco nejde, ale hledáme řešení, jak by to šlo udělat nejlépe. Již při studiu Vyšší odbodrné školy, kde během praxe prošla různými hotelovými zařízeními, věděla, že hotelnictví je obor, kterému se chce v životě věnovat. Během externí spolupráce s námi si potvrdila, že právě Front Office a přímá komunikace s klienty je pro ni to pravé. Je skvělým příkladem nejen pro recepční tým, ale i pro ostatní kolegy hotelu. Kolegové v týmu ji respektují i pro její schopnost udržet harmonii v týmu. Je zvyklá pracovat pod stresem. Velmi dobře zvládá náročný recepční provoz, kde se nám prolínají specifika individuální i eventové klientely. Největší odměnou je pro ni pozitivní zpětná vazba zejména od klientů a vracející se hosté. 

JAZYKOVÉ ZANLOSTI A JINÉ SCHOPNOSTI: Anglický jazyk - aktivní, Francouzský a Ruský jazyk - základní znalost; Microsoft Word, Excel, Powerpoint. Hoteltime, Libero, Vento, Restu, Travelclick Absolventka VOŠ Hotelnictví Poděbrady, následně Bc. na VOŠ Praha a Ing. na České zemědělské univerzitě v Praze

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Kateřina nastoupila do Chateau Mcely ještě během bakalářského studia. Z počátku s námi spolupracovala externě na oddělení Front Office a od června 2016 posílila tým recepce nejprve na pozici recepční, poté Front Office Shift Leader a od dubna 2018 jako Guest Relations Manager. 

Navrhuje: Vlastimil Plch

Představení kandidátů