Představení kandidátů výročních cen 2018
Bohumil Kobza
Majitel

OBLAST ŘÍZENÍ A ODPOVĚDNOSTI: Pan Kobza je velmi odpovědný manažer , který navzdory všemu a všem motivuje svůj pracovní tým k maximálním výkonům ve všech směrech.

Zdůvodnění návrhu: Také bych chtěla znovu upozornit na kolegu Bohumila Kobzu z kraje Vysočina, restaurace Ingot, Žďár nad Sázavou a restaurace Harenda a Kozlovna, Bystřice nad Perštejnem. Nemohu úplně vypíchnout jednu z jeho restaurací snad jen Ingot, který je na velmi moderní úrovni s rozšířenými gastronomickými službami, zajímavou a velmi slušnou kuchyní, krásným interiérem, dobrou kávou, tankovým pivem a v neposlední řadě vyhranou soutěží letos u Prazdroje " Mistr výčepní". Pan Kobza se již více jak 20 let velmi zasluhuje o dobré jméno našeho oboru. Možná je to na jiné ocenění, to neumím posoudit, ale jeho pracovní tým je neustále proškolován a motivován k nejlepším možným výkonům, kterých jsou v rámci možností schopny. Všichni víte, jak je náročné, ty naše lidičky dopracovat k maximálním výkonům a jak se snažíme použít všechny možné prostředky k motivaci. Pan Kobza patří mezi solidní mentory a osoby, kteří pracují srdcem a nekoukají na čas. Jeho zásluhou, v naší profesi, pracuje spousty odborníků kteří předávají velmi dobrou gastronomii dál.

DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Také provozuje restauraci Harendu a originál pivnici Kozlovnu v Bystřici nad Perštejnem, které patří ve městě Bystřice nad Perštejnem k oblíbeným a velmi navštěvovaným .

Navrhuje: Věra Bauerová

Představení kandidátů