NOMINUJTE - své kolegy, přátele i své blízké

Nominujte své přátele, kolegy, ale i své blízké na Výroční ceny

 

Od 1. 5. 2019 byly spuštěny nominace na Výroční ceny AHR ČR 2019, které poběží až do 31. 8. 2019. A proto neváhejte a nominujte nejen své přátele, kolegy, ale i své blízké do jedné z mnoha kategorií. Je důležité vědět, že si vážíte práce druhých a toto je nejlepší možnost, jak je ocenit. Už samotná nominace je považována za velký úspěch!

Své kandidáty na Výroční ceny AHR, můžete nominovat hned v několika kategoriích. Hoteliér roku (hotely do 80 pokojů x hotelové řetězce a hotely nad 80 pokojů), Restauratér roku (samostatné restaurace x hotelové restaurace), Škola roku, Mladý manažer roku či Odpovědný hotel/restaurace roku. 


Kategorie Penzion roku je opět ve spolupráci se společností Previo a bude spojena s hodnocením samotných návštěvníků. Od 1. 6. 2019 mohou penziony soutěžit a sbírat svá hodnocení od reálně bydlících hostů. Z TOP 10 penzionů bude následně odborným hodnocením vybrán Penzion roku 2019.

Všem držitelům Výročních cen AHR ČR ve všech kategoriích, bude předáno ocenění během slavnostního Galavečera 29. 11. 2019 v Praze.


Své kandidáty můžete nominovat nahttps://www.cenyahr.cz/nominujte-kandidata/ .

 

AHRCR_banner 1920x500px 1.jpg

 

 

Zpět na přehled

NOMINUJTE - své kolegy, přátele i své blízké